Yamaha Tricity 300 Airbag
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Yamaha Tricity 300 Airbag 2026
Motor in pogonski sklop
| Izvrtina | 70 mm |
|---|---|
| Gib | 75.9 mm |
| Moč motorja | 28 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 7250 min-1 |
| Navor | 28.9 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 5750 min-1 |
| Kompresijsko razmerje | 10.9 |
| Sistem za gorivo | Vbrizgavanje |
| Zaganjalnik | Električni |
| Vžig | Tranzistor |
| Prenos moči | Jermen |
| Vrsta menjalnika | Variomatic |
| Cilindri | 1 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Ventili na valj | 4 |
| Ventili | Odmična gred v glavi motorja |
| Hlajenje | tekočina |
| Mazanje | tlačno kroženje |
| Gibna prostornina | 292 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | Teleskopske vilice |
|---|---|
| Hod | 100 mm |
Zadnje vzmetenje
| Vzmetenje | Vrtenje enote |
|---|---|
| Hod | 84 mm |
Sprednje zavore
| Vrsta | Dvojni kolut |
|---|---|
| Premer | 267 mm |
| Sproženje | Hidravlično |
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|---|
| Premer | 267 mm |
Sistemi za pomoč vozniku
| Napredni sistemi za pomoč voznikom | ABS, Kombinirani zavorni sistem, ABS za zavoje, , , |
|---|
Mere in mase
| Širina sprednje pnevmatike | 120 mm |
|---|---|
| Višina sprednje pnevmatike | 70 % |
| Premer sprednje pnevmatike | 14 palcev |
| Širina zadnje pnevmatike | 140 mm |
| Višina zadnje pnevmatike | 70 % |
| Premer zadnje pnevmatike | 14 palcev |
| Dolžina | 2250 mm |
| Širina | 815 mm |
| Višina | 1470 mm |
| Medosna razdalja | 1595 mm |
| Višina sedeža | 795 mm |
| Lastna masa (z ABS) | 242 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 13 l |
| Skladnost z dovoljenjem | B |
| Razpon | 393 km |
| Kombinirani izpust CO2 | 76 g/km |
| Kombinirana poraba goriva | 3.3 l/100 km |
| Norma Euro | Euro 5+ |
| Svetla višina | 130 mm |
Oprema
| Oprema | Zračna blazina, Povezljivost, LED-žarometi, Zaslon TFT, Vgrajen navigacijski sistem, , , , , , |
|---|
Pogosta vprašanja o pnevmatikah Yamaha Tricity 300 Airbag
Pogosta vprašanja Yamaha Tricity 300 Airbag
- Kateri je boljši? Yamaha Tricity 300 Airbag ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Yamaha Tricity 300 Airbag?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Scooter je razpoložljivost zelo slaba. Na trgu je na voljo zelo malo motornih koles Yamaha Tricity 300 Airbag.
- Kako priljubljen je Yamaha Tricity 300 Airbag?
- Na trgu je zelo slabo povpraševanje po modelu Yamaha Tricity 300 Airbag.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Yamaha Tricity 300 Airbag Slike
Vir: 1000PS











































